Про нас

Коли у кожного з нас намічається урочиста подія, ми починаємо продумувати все до дрібниць або покладаємо це завдання на відповідальну спеціально навчену людину. Як задовольнити потреби кожного гостя, розважити цікавими конкурсами та створити повноцінний комфорт знають співробітники нашої компанії «Partybright». З 2013 року ми не перестаємо радувати своїх клієнтів та їхніх гостей оригінальним оформленням заходу!

Оренда меблів, атракціонів та туристичного спорядження – новий погляд на організацію заходу!

Зекономити кошти, гідно оформити інтер’єр та створити святкову атмосферу дозволяє така послуга, як оренда атракціонів у Києві (оренда меблів на тривалий термін, оренда столів та стільців тощо). Переваги звернення до нашої компанії:

  • ➤ Багатий асортимент (меблі лофт столи, led меблі, параметричні меблі, дитячі атракціони та багато іншого). Красиві та різноманітні меблі, захоплюючі та активні розваги не залишать байдужим жодного гостя. Ми підберемо відповідні атрибути на будь-яку подію: день народження, вечірка, корпоратив, семінар, виїзна весільна церемонія тощо;
  • ➤ Зручності. У вас немає необхідності витрачати час та сили на пошуки потрібних виробів. Ми не тільки забезпечимо необхідну кількість, а й доставимо власним транспортом без затримок. Взяти в оренду атракціон чи меблі – це захистити себе від додаткової метушні;
  • ➤ Приємні ціни. Ми чудово розуміємо, що гідне проведення будь-якого заходу спричиняє великі витрати, тому намагаємося не піднімати ціни на свої послуги та тримати їх на доступному рівні.

Як ви вже зрозуміли – ми відрізняємося різнобічності і готові повністю забезпечити всім необхідним вашу визначну подію!

Оренда меблів

У вас намічається велика подія і є бажання справити враження на гостей? Тоді прокат меблів – ваш шанс виконати намічені плани (наприклад, оренда стільця чи оренда столу вже перетворять захід). Навіщо переплачувати за покупку того, що потім може не стати в нагоді?! Навіть для наших постійних клієнтів купівля предметів інтер’єру не є доцільною. Що ми пропонуємо:

Меблі в стилі лофт і led;

Аренду столів та стільців для банкету;

М’які меблі лофт;

Оренда дивана;

  Оригінальні параметричні меблі.

У нас ви можете взяти всі необхідні вироби для проведення вечірок, весіль, банкетів, виставок та презентацій та будь-якої іншої події. При необхідності, ви можете купити меблі в стилі лофт!

Оренда атракціонів

На різних святах атракціони були і будуть захоплюючою забавою різних поколінь. Розважити цікавими конкурсами та згуртувати всіх гостей ви можете за допомогою правильно підібраного атракціону. Ви не думайте, що взяті дитячі атракціони в оренду дозволять лише малюкам витратити енергію та відволіктися від застілля. Дорослі в глибині душі ті самі діти і в них теж є бажання побавитися разом з дітлахами!

Оренда туристичного спорядження

Активний відпочинок і туризм – відмінна альтернатива лінивій відпустці або повсякденному вихідному дню. Прагнення розвивати своє тіло та підкорювати нові вершини зупиняє покупка туристичного спорядження. Ціни на обладнання не малі, а знадобитися воно може лише кілька разів на рік. Для туристів-аматорів ми надаємо спорядження для різних цілей: відпочинок на природі, сплав на байдарках, підкорення гірських схилів та подорож із ночівлею в наметах. Можливість оренди туристичного спорядження відкриває нові обрії вашого відпочинку.

Продаж LOFT, LED та параметричних меблів

Взяті меблі на прокат нерідко западають у душі наших клієнтів, і вони готові одного разу розщедритися, щоб їх придбати. Якщо ви наважилися купити led меблі або купити меблі лофт, тоді це теж до нас. Концептуальний напрямок у дизайні призвело і до створення таких ергономічних та красивих предметів інтер’єру, як параметричні меблі. Плавні контури, що нагадують ялинкову гірлянду, дозволяють створити ультра-модну атмосферу в приміщенні. Виготовлення меблів лофт, led і параметричних меблів – не проста, але завдання, що стоїть.

Оренда меблів у Києві – затребувана послуга! Завдяки гнучкому підходу та обліку всіх вимог замовника, з нами приємно та вигідно працювати! Звертайтесь і ми допоможемо зробити ваш захід таким, що запам’ятовується!